אודות סיט-קום פתרונות מחשוב ואינטרנט
סיט-קום פתרונות מחשוב ואינטרנט הוקמה בשנת 2000 בכדי לתת שירות תמיכה ערכי והוגן לעסקים ופרטיים בכל הקשור במחשוב ואבטחה. 
החברה מספקת פתרונות מגוונים למערכות מחשבים מורכבות ובסיסיות, מערכות אבטחה מתקדמות, פתרונות תוכנה, פיתוח ואינטרנט ופתרונות תמיכה מקיפים.
החברה ממוקמת בעיר תל אביב אך פועלת ומשרתת לקוחות בכל רחבי הארץ.

שרותי מחשוב לעסקים:

סיט-קום פתרונות מחשוב משלבת את כל הכלים הנדרשים להצלחה שלך. אנו מתפעלים פרוייקטים, מקימים תשתיות, מספקים ציוד מחשוב וטכנולוגיה, מפתחים תוכנה ומספקים שירותי תמיכה, בכך אנו חוסכים עלויות מיותרות בביצוע פרוייקטים כוללים והשירות הינו מקיף ומגוון.
בעת ביצוע תמיכה ושירות לעסקים אנו משלבים את מיטב הידע והניסיון שהצטבר עם השנים, וממשיכים להיות מעודכנים בטכנולוגיה ושירותים מתקדמים וחדשים.
בסיט-קום דואגים לבחור בשבילכם את הפתרון הטוב ביותר תוך תכנון מקצועי המשקיף לעתיד. סיט-קום מחויבת לתת שירותי תמיכה מלאים, לכן אנו דואגים לפרטים הקטנים בתחילת שיתוף הפעולה ולאור ההצלחות צברנו ניסיון גם בראיית התמונה הכוללת והמקדימה ותכונה זו מתבטאת ב : עבודה שוטפת, חיסכון כספי והנאה משירותים מתקדמים.


קרא עוד על שרותי מחשוב לעסקים >

בנייה ועיצוב אתרים:

 
אנו מספקים פתרון מקיף להקמת אתר אינטרנט על פי בקשת הלקוח ועם ליווי צמוד לכל אורך תהליך ההקמה והעיצוב שמתנהל בשלבים ידועים מראש.
הקמת האתר מתבצעת לרוב עם מערכת ניהול בקוד פתוח ולעתים בשפות קוד תכנות כגון HTML, .NET ועוד.
העיצוב שלנו הוא בעצם העיצוב של הלקוח, אנו מבינים את רצונו של הלקוח ומעצבים את האתר על פיקוד העיצוב המודרני ואלמנטים יחודיים.
כפתרון מקיף בבניית האתר אנו מכינים תשתית לקידום מקסימלי באינטרנט וכתיבת התוכן מתבצעת עם התחשבות מירבית בקידום וניהול.