חגיגת אתרי אינטרנט לעסקים במערכת CLIVE
אתר אינטרנט מקצועי לעסק שלכם עם מערכת לבניית אתרים clive
תהליך משותף ומהנה, עיצוב עכשווי ורספונסיבי, ממשק ניהול חכם
 
 
אם הגעתם לעמוד הזה כנראה שאתם מעוניינים באתר אינטרנט ללא פשרות לעסק שלכם.
סיט-קום לייב מציעה שירות המכסה את מגוון הצרכים שלכם באינטרנט: בנייה ועיצוב אתר, אחסון ואירוח, מיילים ודומיינים שמנוהלים על ידי המערכת, כתיבת תוכן וקידום ושיווק באינטרנט.
לא עוד להתעסק עם מספר ספקי שירות! הכל מנוהל במערכת אחת ומעבר לכך תהיה לכם גישה לכל עמודי התוכן, המדיה ושירותי הענן כמו מיילים וכתובות דומיין.

לאחר הבנייה והעיצוב של האתר שלכם מערכת cit-com live מאפשרת לכל בעל האתר לנהל את אתרו מכל מקום, בכל שעה, ללא צורך בפיתוח תלות באנשים מבחוץ וללא סיוע חיצוני. המערכת שלנו תדריך ותסביר את התהליך כולו תוך מתן סיוע בכל שלב ושלב, בעוד שתלמדו להכיר את המערכת שלנו בצורה טבעית. המערכת שלנו הופכת תהליך מסובך של ניהול תוכן אתר אינטרנט לפעולה קלה ופשוטה, חסכונית בזמן ואפילו מהנה - אשר נגישה גם למשתמשים מתחילים וגם למקצוענים בתחום בניית אתרים וניהול תוכן.

באמצעות המערכת שלנו תוכלו לנהל ולשנות תוכן ביעילות:
תוכן עסקי, תוכן שיווקי, פורום, בלוג, תמונות ומדיה, ניהול חברים, ניהול הזמנות, מדיה חברתית ועוד, וזאת על ידי כלים שמובנים במערכת.

 
המערכת של cit-com live מאוחסנת על גבי שרתים עמידים וחזקים שעונים על כלל הדרישות המקובלות בשוק הבינלאומי לאבטחת מידע וסידורי גיבויים, המערכת משקיעה באיכות ובטיחות בשימוש בטכנולוגיות החדישות והטובות ביותר. זוהי הסיבה שכל אתר הנבנה על המערכת שלנו מאוחסן במסד נתונים מתקדם ואמין שיכול להתמודד עם העומסים הכבדים ביותר.

מערכת הניהול כוללת חבילות אחסון שונות. כל החבילות כוללות אחסון, ניהול שרתים ותחזוקה שוטפת על ידי אנשי מקצוע בחוות שרתים מקצועית ומוכרת.
תמיכה מלאה בדפדפנים המובילים : Intenet Explorer, Firefox, Chrome.

אז איך מתחילים? נפגשים, עורכים מסמך אפיון מקיף ומתקדמים לעיצוב האתר.

*אם יש לכם קוד הטבה, ציינו זאת בתחילת השיחה.