תקנון אתר
לקוחות וגולשים יקרים,
 
חברת Cit-Com פתרונות מחשוב שמחה לארח אתכם באתר ומקווה לספק לכם את כל הדרוש לכם, הן מבחינת המוצרים והן מבחינת השירות. החברה מתחייבת בזאת לפעול בצורה הטובה, האמינה והמהירה ביותר. החברה מתחייבת בזאת לעמוד בכל התחייבויותיה באשר הם. החברה תשמח לענות על כל שאלה או הבהרה בכל נושא שהוא, כולל תקנון זה, בימים ובשעות המפורסמים באתר.
 
1. כללי
 
1.1. תקנון זה הינו התקנון המחייב את החברה מחד ואת הגולשים והלקוחות מאידך.
 
1.2. כל פעולה באשר היא, כולל רכישת מוצרים באתר, מהווה הסכמה של שני הצדדים לחוזה וכוללת הסכמה לתנאים הקבועים בתקנון זה. נא קראו אותו עובר הרכישה.
 
1.3. רשאים לרכוש מוצרים באתר בעלי כרטיסי אשראי תקפים, אשר נבדקו ונסלקו בחברות האשראי, אושרו ואומתו.
 
1.4. מודגש בזאת כי אחריות ושירות המוצרים הינם באחריותם הבלעדית של הספקים השונים, כאמור בסעיף 6. אנא קראו את הסעיף האמור ולימדו את תנאיו.
 
2. מוצרים ושירותים באתר/בחברה
 
2.1. האתר כולל מגוון רחב של מוצרים ושירותים. מודגש בזאת כי בכל הקשור למוצרים, האחריות הבלעדית הינה של היצרנים והספקים בלבד.
 
2.2 חברת Cit-Com והספקים השונים מתחייבים בזאת לספק את המוצרים שנרכשו באתר. אולם, במקרים בהם אזל המוצר במלאי הספק, ו/או המוצר נמצא כלא תקין, טרם מסירתו ללקוח, יוצע לך, רוכש המוצר, מוצר חלופי, בעל איכויות דומות, במחיר הזול ביותר שיכול הספק להציע, על מנת לספק את רצונך. במידה וההצעה לא תהיה מקובלת עליך, ההזמנה תבוטל, ויחד עמה החיוב בחברת האשראי.
 
2.3. תמונות המוצרים באתר הינן להמחשה בלבד ובכל מקרה אין להתייחס לתמונה כאל המוצר הנרכש.
 
2.4. המרכיב הבלעדי הקובע להזמנה הינו היצרן והדגם של המוצר הנבחר. כמו כן, ישנם מוצרים באתר שישנה אפשרות לעיין בפרטים נוספים אודותיהם. הואיל וכך, ולמען הסר הספק, במקרים בהם הפרטים הנוספים אינם נכונים, מכל סיבה שהיא, היצרן והדגם בלבד של המוצר יקבעו לעניין ההזמנה.
 
2.5. מוצרים הנקראים OEM הינם מוצרים המגיעים ללא אריזה, כבלים או תוכנה. מוצרי OEM הינם מוצרים חדשים לחלוטין ונהנים משרות ואחריות מלאים. מומלץ מאוד לרכוש מוצרים אלו למחשבים פעילים הואיל וכך הלקוח חוסך לעצמו הוצאות מיותרות מרובות היות והאריזה מייקרת את המוצר.
 
3. ביטול והחזרת מוצרים
 
3.1. יש באפשרותך  להחזיר את המוצר תוך 14 יום. המוצר חייב להיות סגור באריזתו המקורית, ללא פתיחת האריזה או שימוש במוצר. במקרה כזה תקבל זיכוי כספי מלא, בניכוי דמי משלוח החבילה ו- 10% מערך המוצר או 100 ש"ח, הנמוך מביניהם.
 
4. אמצעי ותנאי התשלום
 
4.1. כרטיסי אשראי – לאחר רכישתך תתבקש למלא את פרטי כרטיס האשראי שלך במקום הנדרש. הכרטיס חייב להיות תקף ומאושר על-ידי חברת האשראי, ניתן לסליקה ונמצא תקין.
 
4.2. לא יסופק מוצר על-ידי ספק ללא אישור העסקה על-ידי חברת האשראי. שיקול הדעת בסעיף זה הינו של הספק באופן בלעדי.
 
4.3. בכל מקרה שנמצא כרטיס אשראי שאינו תקף, ו/או שהעסקה לא אושרה על-ידי חברת האשראי, רשאי הספק לבטל את העסקה. הספק איננו חייב להודיע לך על ביטול העסקה.
 
4.4. מזומן (שטרות כסף) - במעמד קבלת המוצר בחברה בלבד. חברת Cit-Com מעניקה הנחה בשעור של 1.5% למשלמים במזומן - שטרות כסף (אופציה זו אינה ישימה למזמינים במשלוח).

שימו לב !!!
המחירים באתר הינם לתשלום אחד וכוללים מע"מ כחוק.

5. אספקת המוצרים

5.1. המזמינים במשלוח יקבלו את המוצר/ים באמצעות דואר רשום - רשות הדואר, או באמצעות חברת משלוחים פרטית על-פי שקול דעתה הבלעדי של Cit-Com.
 
5.2. עלות המשלוח מכסה רק את שגור המוצר/ים ממשרדי Cit-Com ועד לאתר המסירה (במשלוח עם חברת שליחויות), או עד בית הדואר הקרוב לאתר המסירה (במשלוח בדואר רשום). 
 
5.3. דמי המשלוח אינם כוללים ביטוח של המוצרים.
 
5.4. המזמינים במשלוח, יקבלו במייל טופס תנאי משלוח לחתימה.
 
5.5. חברת Cit-Com והספקים השונים עושים ככל יכולתם לספק את המוצרים הנרכשים בתוך הזמן שנקבע בעת הרכישה. אולם, היה ומוצר לא סופק בזמן האמור, אין אחריות ו/או הנחה ו/או פיצוי מכל סוג ומין שהוא על-ידי חברת Cit-Com. במקרה של עיכוב באספקת המוצר, האחריות הינה של הספק באופן בלעדי. חברת Cit-Com מתחייבת לפעול לעזרת הרוכשים בקבלת המוצר, ככל יכולתה.
 
5.6. במקרה של עיכוב באספקת המוצר כתוצאה מכוח עליון ו/או תקלות ואירועים שאינם בשליטתה של חברת Cit-Com ו/או הספקים השונים, החברה והספקים לא ישאו באחריות, חיוב כרטיס האשראי יבוטל וההזמנה תבוטל בהתאם.

כמצוין באתר, עלות המשלוח שונה ממוצר למוצר, כאשר עלות כל משלוח (אם קיימת) רשומה בסמוך למחיר המוצר.
יש לעיין ב – "תנאי אספקה" אשר מכיל אפשרויות ספציפיות למשלוח לגבי כל מוצר בנפרד.
לכל מוצר קיימת אופציה לאיסוף עצמי ממשרדי Cit-Com ללא עלות דמי משלוח.
             
 
 
 
6. אחריות ושירות
 
6.1. חברת Cit-Com משמשת כספק שירות בלבד. האחריות הינה אחריות יבואן ו/או יצרן ו/או ספק. חברת Cit-Com אינה משמשת כאחראית בשום מובן ואופן כלשהו שניתן לפרשנות כזו או אחרת לאף אחד מן המוצרים שנרכשו, והאחריות והשירות המלאים ניתנים על-ידי הספקים השונים בלבד.
 
6.2. תנאי האחריות הינם בכפוף לתנאיו והחלטתו של היבואן והספק בארץ.
 
6.3. באותם המקרים בלבד שחברת Cit-Com יכולה לסייע ללקוחות בפתרון בעיות, השירות יינתן במעבדת Cit-Com בלבד, ללא שום קשר למקום מגוריו של הלקוח, או לחילופין בהתאם להזמנת שירות ותשלום בהתאם בבית הלקוח, בתיאום מראש בלבד.
 
6.4 בכל מקרה בו נדרשת העברת המוצר לתיקון או כל מקרה הכרוך במימוש האחריות אל חברת Cit-Com  ו/או הספק ו/או היבואן, Cit-Com לא תישא בעלויות משלוח יוצא/נכנס ו/או עלויות ביטוח המשלוח, האחריות והעלות של העברת המוצר מבית הלקוח מוטלת על הלקוח בלבד.
 
6.5. פגיעה פיזית, נזק פיזי או שבר גורמים לפקיעת האחריות. האחריות לא תחול במקרה של פגיעת ברק, קצר חשמלי, שריפה, רטיבות או כל שימוש לא נאות במוצר.
 
6.6. הרכבה לקויה של חלקים עלולה לגרום לפקיעתה של האחריות.
 
6.7. במקרה של בעיית תוכנה ולא חומרה תחויבו במחיר בדיקה במעבדה - עלות של 200 ₪. מומלץ לגבות את הדיסק הקשיח לפני מסירת המחשב או הכונן למעבדה. אין אחריות על תוכן הדיסק.
אחריות על מדפסות, סורקים ומחשבים ניידים, במעבדות היבואנים בלבד.
 
6.8. מוצר שאינו במסגרת אחריות, ישלח ללקוח על חשבונו.
 
6.9. לא תטופל מערכת מחשב שתגיע למעבדה ללא רישיון הפעלה חוקי.
 
7. סמכות שיפוט
 
7.1. הדין החל על ההזמנות באתר הוא הדין הישראלי בלבד.
 
7.2. סמכות השיפוט הייחודית לכל דבר ועניין נתונה לבית המשפט במחוז תל אביב.